Duben 2011

žeby áno?

30. dubna 2011 v 20:49 | LadyDoly
Ahojte.poerala som koľo je komentárov na súťaži The best photographer.Všimla som si že posledný bol od Bep_girl.tak som si to zapametala . počítala som zatiaľ hlasy a vyšlo mi že MissStewart1999 má 10 hlasov aj som si to zapísala(ale 1 hlas dávam keždej dollke) :


Potom som napísala SmileIvanke že má najviac hlasov :Da že MIssStewart1999 má len o jeden menej.povedala že MissStewart199 má len 7.Tak som sa pozrela a bola to pravda.ALE,komentár od Bep_girl tam už nebol!Naviem ako to zmilo.
Kaď som potom prišla na úvodnú stránku blog.cz tam bolo že The best photographer:36 komentárov:


ALE,keď som sa pozrela na komentáre na blogu stardoll-skcz-forgirls písalo tam 34 komentárov:


Keď MissStewart1999 mala 10 hôasov bez môjho hlasu 9,a keď mi SmileIvanka povedala žemá len 7 chýbajú jej 2 hlasy.Keď je na blogu 36 komentárov a na blogu stardoll-skcz-forgirls 34 komentárov, chýbajú2 komentáre-pričom jeden je od bep_girl.Ja nviem ale podľa mňa a SmileIvanky je to podozrivé...že niekto tie komentáre vymazal!nikoho neobvyňujem ale podľa mňaje to tak.Čo si o tom myslíte vy?

A TOTO MA BYT CO ?

30. dubna 2011 v 9:52 | petruskaavril-
No toto Dam do ramceka stardoll.com A? NIC MI NEJDE DA MI TOTO :


IIHF 2011

29. dubna 2011 v 20:04 | Bianka77777
Mno čo??Zachvíľu hráme.Máte už pripravené dresy??Ja mám len také podomácky vyrobené tričko so slovenskou vlajkou a mám tam napísane: IIHF Slovakia 2011 =P....mno a vy??napíšte ako fandíte vy....a či vônec fandíte...myslíte si,že vyhráme??Ja určite áno!!

!SOUTĚŽ!- Najdi chyby!

29. dubna 2011 v 17:53 | AliEmmka |  Súťaže
Ahoj, připravila jsem pro vás novou soutěž. Nebude to jedna z nejlehčích, ale pro ty, co se v módě aspoň trochu orientují by to měla být brnkačka. Zkrátka půjde o to, že se v Plaze obléknu, možná že někdy i k tomu nalíčím a přidám doplňky a udělám tam několik módních prohřešků a vy mi na můj e-mail /fashion.aliemmka@seznam.cz / pošlete jaké prohřešky jste tam našly. Pokud napíšete proč to jsou prohřešky, za každé správné vysvětlení bod na víc! Jestliže mi navíc pošlete fotku opraveného OUTfitu a budu spokojená, přičtu 5 bodů navíc! Takže tu je první OUTfit, myslím, že tyhle přestupky by viděl i slepý ale nemyslete si že to takhle lehké bude pořád! Jo a v tomhle kole nekoukejte na hlavu :D....:

The best photographer-2.kolo

29. dubna 2011 v 14:16 | LadyDoly |  Súťaže
Ahojte,je tu druhé kolo súťaže the best photographer.Poslať mi môžu len tie dollky čo poslali do prvého kola...alebo môžu aj tie ktoré neposlali ale budú mať z prvého kola 0 hlasov.A tu je druhé zadanie:Vašou úlohou je sfotiť trávu-vyschnutú,normálnu-zelenú,tráva sa berie ako aj tajaka pšenica atď. :D
pravidlá:
1. posielajte to na Mail - LadyDoly@centrum.sk
2.do predmetu napíš - The best photographer
3.Do textu svoje meno na stardolle
4.do pílohy dajte fotku ktorú ste sfotili,nie stiahli z internetu,lebo kto to urobí bude hneď vyradený!
5.posielajte do 5.5.2011 do 18:00
príklad:


The best photographer-1.kolo-vyhodnotenie

29. dubna 2011 v 13:56 | LadyDoly |  Súťaže
Ahojte,tak je tu vyhodnotenie súťaže The best photographer.Sú to vážne krásne výtvory.A ešte niečo,tie ktoré mi chceli poslať a neposlali tak nech mi to pošľú do zajtra15:00 a dám im deň naviac :DA tu sú pravidlá:
1.pýtať hlasy je povolené
2.do komentára napíšte meno doll ktorá sa vám páči..ale len jednu doll!
3.hlasuje sa do 1.5. a tie ktoré ešte polú budú mať do 2.5.
4.V tejto súťaži nikto nevypadáva,budú sa zapisovať hlasy a tá,ktorá bude mať naviac hlasov vyhraje cenu
toto je ariadnella:


PS:je to v takom formáte v akom ste mi poslali...inak by to bolo rozmazané

PP...dagmi

29. dubna 2011 v 8:54 | AliEmmka |  Poradím, přeměním...a ráda!
Ahojky, do PPéčka se přihlásila dagmi, která chtěla poradit jaký styl převažuje je v jejím šatníku a poradit se sladováním. Takže jako předešlý článke tento taky nebude tak osobní, protože vás holky neznám a nemám u vás zpozorováný váš styl a z jednoho outfitu se to těško dá vyčíst, ale já nejsem žádná padavka takže vsadím na jednu kartu a buďto to víjde nebo ne, ostatně všechno co tu píšu je jen můj názor, vkus a tip takže to vše neberte tak doslova, ale samozřejmě některé věci platí opravdu, já si je opravdu nevymýšlím. No nic, tady je:Dagmi je 15 let, má 3970 sp, SS byla a na saatrdolle ji už můžete vidět 3 roky.

Z tohodle outfit můžu usoudit, že dagmi ráda vsází na klasické barevné kombinace a na jednodušší outfity. Já osobně až takohle sladěné outfity moc v oblibě nemám, když už tak bych boty s tou červenou netrápila a vzala si nějaký pořádný černý solitérky a ty sluneční vrýle už bych tam do toho moc nemíchala, protože všechno až na ně tam je sladěno. Je to samozřejmě můj osobní názor a vůbec to neber dagmi jako extra chybu, protože viděla jsem i mnohem horší. No nic, myslím, že máš ráda doplňky a možná, že je i často používáš což je dobře protože ani nevíte co udělá náramek či řetízek k outfitu! Možná že máš ráda rockerský styl, ta bunda je perfektní, právě kožené krátké bundičky a pilotky jsou právě In, takže chválím! Outfitů jsem pro tebe udělala víc, protože máš opravdu hodně oblečení a z twého outfity jsem až tolik zásaních věcí nevyčetla, takže doufám že jsem se apoň s jedním do černého strefila!První outfit jsem zvolila šedivý a přesto nepůsobí nenápadně. Proč? Každý kousek z outfitu
je nějakým způsobem provokující a drzý. Šedivá tento rok letí, takže se nebojte být šedé myšky! Když se podíváte na exotický vzor kalhot, které jsou jemné a podtrhly svůdné a při tom provokující triko s krátkými rukávky a hlubokým účkovým výstřihem. Boty jsem zvolila kvůli všku jednoduché doplmila náramekm, který outfitu dodal lehkost a doplnění no a kabelka i když je moc krásná, nebere outfitu jako celku kus krásy, protože je mírně nenápadná a při tom evokujíccí. Protože jsou kalhoty úzké, triko si mohlo trochu volnosti a širokosti dopřát a ta kabelka dodala svým tvarem úzkou linii outfitu, takže nevipadá tuctově ani upjatě.....Ty naušnice tam nepatří, já je dát pryč nemohla....:D

Další outfit jsem zvolila více rockerský ale nic se nemá přehánět, takže i když se vám zdá strohý, tak to v rockerkém stylu

má bývat, protože skoro každý rockerský kousek je solitér, takže se nemá dávat do jednoho outfitu víc než 3 rock věci! Ani nevíte jak to bylo těžké z toho něco vyrobit protože se mi zdá že má dagmi v šatníku skoror všechno silitérní takže z toho vyrobit něco nepřeplácaného bylo těžké. Outfit který jsem udělala by se dal nazvat rocková nevěsta. Šaty jsou opravdu solitérní a nádherné takže jsem zvolila zdobnou ale ne moc evokující obuc v podobě střevíčků. Nezvolila jsem však až ty nejobyčejnější protože outfit je bez kabelky a nohy by pak taky působili hole a trochu ozdoby na prázdné nohy se hodili! Dále jsem nohy navlékla do silonek. Proč? Už jsem to tu říkala, ale je to zkrátka kvůli tomu, že když si vyberete kratší šaty v nějaké základní barvě dejte k nim silonky! neplatí to samozřejmě u všech případů, v tom je móda zradná, ale outfit pak působí plně a nemusíte používat moc doplňků. Já jsem ale outfit nakonecd obohatila o závoj, který se hodí jak k silonkám, ake i k outfitu jako k celku, protože je bez kabelky a něco na velké doplnění posloužil závoj úžasně! Tak snad se líbí..

Nakonec jsem outfit zwolila barevný. Odpověď na otázku proč jsou předcháezjící outfity v tmavé barvě, je jednoduchá a už jsem to tu psala, zkrátka dagmi má spoustu solitérů které jsou spíše v barevném provedení, takže černá a šedivá byly

ještě takové jednoduché améně tuctové.Moje malé doporučení tedy zní: Kupujte si více obyčejných kalhot /já to teď budu taqky muset napravit, protože střídám jen 4 kalhoty..:D/, více silonek spíše tmavších tlumených odstínů, jedoduchých střevíčků a hodně a hodně řetízků a náramků!!!! Zpátky ale k vytwořwenému outfitu. Zwolila jsem světlý outfit a možná že se vám zdá jako kdybyb tam něco chybělo. Mě se to taky zdálo, ale jak jsem tam cokoliv dala zdálo se mi to přeplácané./ U anušnice dělejte jako že tam nejsou, protože by k tomu to outfitu správně být neměli.../ A když se vám tohle stane taky, ej to známka toho, že už je outfit opravdu hotov! Vždycky je lepší mít toho na sobě míń než zbytečně hodně! Zvolila jsem černou a bílou jako základ. Sáčko bylo trochu solitérní ale potřebovalo něco jako třešničku na dortu a tou je právě šála. Je obyčejná a při tom nepřehlídnutelná, takže dává outfitu takovou teplou barvu. Boty jsem zvolila streetová a to z toho důvodu, že kalhoty byly obyčejné a boty svým crazy looke dolejšek podtrhly. Jak vidíte, tento outfit je složený. A složených outfitů se vůbec nebojte, protože ne vždy se vyplatí mít vše sladěno do pubtíku. Pak vytvoříte look až moc upjatý a přímočarý. Ovšem složený outfit může jen pomůže ten, kdo má módu aspoň v prostředníčku....:D.Tento článek mi dal zabrat nejvíc....uf...doufám, že se aspoň z části povedl!


PP...Bianka77777

28. dubna 2011 v 17:38 | AliEmmka |  Poradím, přeměním...a ráda!
Ahojky, Bianka /a pět sedmiček...:D/ mě požádala, jestli bych jí z jejího oblečení nepomohla něco vybrat. Bianku vůbec neznám a tedy nevím nic o jejím style oblékání, takže článek bude stručný a bohužel i obecný a krátký, ale je to možná jen možnost, jak to napravit a víc se seznámit, třeba bych po čase názory změnila. Ale žiju teď a ne potom, takže je to tu, co sem ze sebe dokázala vydat. Takže tu je Bianka a něco o ní:
Biance je 13 let, má 3151 sp a satdrollu už věnovala 2 roky.

Bianca zvolila boyfriendový styl. Vy co jste četli předešlé články tak víte co to je. Brýle naznačují teen street styl, který je teď zvláště oblíben u amerických náctiletých. Aby outfit nebyl moc nudný a přímočarý podtrhla jej červenými střevíčky. To myslím, že není špatné, ale možná že by sednula nějaká tlumenější barva, jelikož v tlumeném duchu je naladěn i zbytek takže bych poradila tmavší méně výraznější verzi, ale to není žádná ostuda ani nějká velká chyba, protože tím aspoň Bi naznačila svoji odvážnost a spokojenost, což není špatné.
Přiznám se. že to nebylo snadné něco vybrat. Opravdu bi neznám a bylo těžké vybrat něco, co by se jí aspoň trochu trefilo do noty. Zksuial jsem to, ale čekám
spíše horší ohlasy, ale to sem taky patří, tu je můj pokus.
Zvolila jsem modrou košilovou halenku pod kterou jsem dala černé rukávky, zvolila černé lesklé legíny, klasické lodičky a křiklavě růžovou šálku. Vše na outfitu bylo jednoduché a obyčejné, potřebovalo to pořádného solitéra.Možná že by někdo zvolil ten outfit bez toho šátku, já si ale řekla z twého outfitu, že odvahu máš tak jsem se nebálá a hle. Outfit bez toho byl nudný a takový miloučký, já si ale myslím, že ten kdo má odvahu a sebewědomí by si tohle kldině vzal. Vždyť to není ani přeplácané ani nucené, je to zkrátka jemný outfit třikrát podtržený křiklavou odvážností! Snad se ti líbí a trochu jsem se ti trefila do stylu. Přivítám pochvalu i kritiku i přihlášky do PP...Děkuji moc.

všetko najlepšie!

28. dubna 2011 v 14:30 | LadyDoly |  Meniny a Narodeniny
Ja viem..je to strašné..ale polovicu vecí mi tu nechce ukázať.. :D

prepáčte

28. dubna 2011 v 14:25 | LadyDoly
Ahojte,takže mám v počítači 18 výrusov!Ja viem...strašné...Takže asi nebudem prispievať...neviem koľko.. :/ A The best photographer sa predlžuje do 1.5. ako malo byť...vážen mi to jej ľúto...prepáčte :/